Katalog produktowy - RedPaint

Studio Graficzne AJ miało przyjemność stworzyć innowacyjny katalog produktowy dla renomowanej firmy Red Paint. Nasz katalog to prawdziwe dzieło sztuki, które nie tylko prezentuje bogatą ofertę Red Paint, ale również zachwyca nowoczesnym designem i wyjątkowymi detalami.

Firma:
RedPaint
Projekt:
Nowoczesny projekt katalogu produktowego oraz poligrafii
Co:
Projekt oraz wydruk wielostronicowego katalogu produktowego. Nowoczesny design oraz druk z uszlachetnieniami sprawił, że katalog przejrzysty i elegancki.

Nasz zespół projektowy poświęcił wiele czasu i uwagi na opracowanie katalogu, który przyciąga uwagę swoją estetyką i funkcjonalnością. Każda strona katalogu została starannie zaprojektowana, aby w sposób przejrzysty i przyjemny przedstawić produkty oferowane przez Red Paint. Od farb i lakierów po narzędzia malarskie i materiały wykończeniowe – nasz katalog zawiera pełen wachlarz naszych wysokiej jakości produktów.

Katalog produktowy wyróżnia się także dzięki swojej okładce, która jest niezwykle atrakcyjna dla oka. Specjalnie dla Red Paint zastosowaliśmy lakier UV, który nadaje okładce niepowtarzalny połysk i efektowny wygląd. Dzięki temu nasz katalog z łatwością przyciąga wzrok i wyróżnia się spośród konkurencji.