Studio Graficzne

CZEŚĆ!

Jesteśmy studiem graficznym

Nowoczesny i użyteczny design, w połączeniu z sugestywnym przekazem marketingowym, to znak rozpoznawczy projektów Studia Graficznego AJ.

138
PROJEKTÓW
8
LAT
116
KLIENTÓW

Nazywam się Adam Jędrzejczyk. Założyłem Studio Graficzne oparte na współpracy z najlepszmi programistami, fotografami i drukarniami. Zajmuję się projektowaniem i komunikacją wizualną. Bazuję na moich umiejętnościach i doświadczeniu, które zdobyłem poprzez projektowanie identyfikacji wizualnej, projektowanie i wdrażanie stron oraz aplikacji internetowych. W 2016 roku uzyskałem tytuł magistra z grafiki na Śląskiej Wyższej Szkole Informatyczno Medycznej w Katowicach.

Zapewniamy kompleksową ofertę w zakresie projektowania graficznego. W zależności od potrzeb możemy wykonać dla Państwa zarówno projekty graficzne stron www, newsletterów, czy szablonów Allegro. Realizujemy kompleksowe zlecenia identyfikacji wizualnej, w ramach której otrzymają Państwo nowoczesne i atrakcyjne logo firmowe, profesjonalnie opracowaną księgę znaków oraz projekty wizytówek, papieru firmowego oraz teczek. Realizujemy projekty graficzne na potrzeby poligrafii m.in. projekty ulotek, katalogów, gazetek czy plakatów. Dodatkowo wykonamy na specjalne zlecenie każdy inny projekt graficzny, który pozwoli Państwu zachwycić odbiorców niepowtarzalną formą i atrakcyjnym designem.

Strony internetowe

Strony firmowe, strony wizytówkowe, newslettery, fanpage facebook

Poligrafia i wydruki

Ulotki, broszury, katalogi, gazetki,
plakaty, zaproszenia, zawieszki, winietki

Identyfikacja wizualna

Logo, księga znaku, wityzówki, papier firmowy, teczki,
koperty

Zlecenia indywidualne

Kubki, opakowania, gadżety, niestandardowe projekty, niestandardowe wydruki

Ostatnie realizacje

Oferta dla lokalnych firm

Jeżeli szukają Państwo fachowej agencji reklamowej z Żor, Suszca, Pszczyny czy okolic, to z całym przekonaniem polecamy nasze usługi. Jesteśmy rzetelni, terminowi i profesjonalnie podchodzimy do współpracy z Klientami. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie usługi graficzne, niezbędne do stworzenia atrakcyjnej szaty graficznej swojego biznesu.