Studio Graficzne zaprasza do współpracy

Unikalne projekty graficzne, pełna personalizacja, atrakcyjny design, otwartość na potrzeby Klienta oraz kreatywność – to z pewnością najmocniejsze atuty Studia Graficznego AJ.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy doświadczonego grafika, który bardzo dobrze zna specyfikę prowadzenia biznesu w Pszczynie i okolicznych miejscowościach, zachęcam do współpracy. Dziesiątki zrealizowanych projektów, w połączeniu z zadowoleniem Klientów to najlepsza wizytówka studia AJ.

Atrakcyjna reklama Twojej firmy

Potrzebujesz reklamy, która wypromuje Twoją firmę?
Chcesz zdobyć nowych Klientów?
Chciałbyś zwiększyć rozpoznawalność swojej marki?

Zapraszamy do nas. Z przyjemnością pomożemy stworzyć unikatową i wyjątkową kreację Twojej firmy, marki, czy też produktu. Stworzymy dla Ciebie reklamę, która zwiększy konwersję Twojej sprzedaży, czy innego określonego celu. Możemy zapewnić Ci cały pakiet działań promocyjnych, dzięki którym rozwiniesz swój biznes. Oferujemy następujące formy reklamy:

  • projekty nowoczesnych i atrakcyjnych stron internetowych;
  • projekty graficzne, które zwiększą rozpoznawalność w Internecie – szablony Allegro, newsletter, fanpage na Facebooku;
  • pełna identyfikacja wizualna – logo, papier firmowy, księga znaku,
  • projekty na potrzeby poligrafii – ulotki, katalogi, foldery, plakaty,
  • realizacja zleceń nietypowych takich jak gadżety reklamowe, zaproszenia, opakowania, menu restauracyjne, itd.

Projekty wizytówek i ulotek

Potrzebujesz eleganckich wizytówek, dzięki którym zdobędziesz zaufanie Klientów?

Chciałbyś stworzyć projekt nietypowych, humorystycznych wizytówek, które na długo zapadną w pamięci Twoich odbiorców?

Skontaktuj się ze Studiem Graficznym AJ. Wykonamy dla Ciebie oryginalny i niepowtarzalny projekt wizytówek. Realizujemy zlecenia zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Na bieżąco śledzimy trendy w branży marketingu i designu, dzięki temu mogę zaproponować ciekawe rozwiązania, które z pewnością przykują uwagę odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.

Szukasz godnego polecenia grafika z Pszczyny?

Właśnie znalazłeś! Dokładnie słucham potrzeb Klientów, dzięki temu mogę zaoferować rozwiązania, które perfekcyjnie oddają specyfikę oraz mocne strony biznesów moich Klientów. Wykonuję projekty graficzne, które odróżniają moich Klientów na tle ich konkurencji. Dodatkowo wszyscy Klienci mogą liczyć na dużą elastyczność z mojej strony w zakresie terminów realizacji oraz wprowadzania modyfikacji na etapie projektowania.

Projektowanie stron internetowych

Specjalizujemy się w wykonywaniu projektów graficznych stron internetowych dla firm, które prowadzą działalność nastawioną na pozyskanie lokalnego Klienta z Pszczyny i okolic.

Doskonale wiemy, jaką moc posiada atrakcyjny projekt strony internetowej. Dlatego też dokładamy starań, aby zaprojektowane przez nas strony były eleganckie, atrakcyjne wizualnie, responsywne, a także łatwe w obsłudze. Cały proces projektowania stron składa się z następujących etapów:

1. Poznanie potrzeb Klienta – jest to kluczowy etap, podczas którego staramy się dowiedzieć możliwie najwięcej na temat oczekiwań wobec strony, celów jakie ma pełnić, a także preferencji dot. wyglądu strony.
2. Określenie zawartości merytorycznej strony – wspólnie z Klientem ustalamy zakres informacji, które mają znaleźć się na stronie, tworząc zarys modułów i sekcji, z których ma się składać storna www.
3. Etap koncepcyjny – wspólnie z Klientem uzgadniamy zastosowanie poszczególnych elementów graficznych i tworzymy wstępną makietę strony.
4. Tworzenie projektu graficznego – wykonujemy projekt graficzny strony internetowej zgodnie z wytycznymi Klienta.
5. Ewentualne korekty i modyfikacje – po zaprezentowaniu Klientowi stworzonego projektu czekamy na jego uwagi i sugestie, a następnie wprowadzamy odpowiednie modyfikacje.
6. Akceptacja projektu – po uzyskaniu 100% satysfakcji Klienta z wykonanego projektu graficznego strony, następuje akceptacja projektu i zlecenie uznajemy za wykonanie.
7. Dalsza współpraca – zakończenie projektu to najczęściej dopiero pierwszy etap współpracy. Z wielką przyjemnością uczestniczymy w dalszym rozwoju firm, zapewniając im wsparcie marketingowe i graficzne.